Kültür Turları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bayanlara yönelik tarihi ve turistik mekânları kapsayan “Kültür Turları” devam ediyor.

Elazığ’ın tarihi ve kültürel yerlerinin halkımız tarafından ziyaret edilmesini amaçlayan geziler kapsamında Harput ve Keban ilçe gezi programına Ebegem kursiyerleri ve öğretmenleri katıldı.
Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kültür Turları” organizasyonu ile Harput ve Keban’da bulunan tarihi yerleri, Elazığ Belediyesinine ait Çöpten Enerji Üretim Tesisini ve Hayvan Hastanesini ziyaret ettiler.
Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesini ziyaret eden EBEGEM bünyesinde hizmet veren ebru sanatı kursiyerlerinden Esranur Günhan ve Zeynep Karatepe ziyaret sırasında gördükleri yavru kedileri sahiplendi.Keban gezisi sırasında ebegem kursiyerlerine rehberlik eden Keban Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Handan Yılmaz kültür turlarının şehrimizin tanıtımı için oldukça önemli olduğunu belirterek başta Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kültür Turları”na katılan ebegem kursiyerleri ise yapmış oldukları konuşmalarda bu tür gezilerin çok anlamlı olduğunu ve daha önce gezip göremediğimiz yerleri görme fırsatı yakaladıklarını söyleyerek bundan dolayı da Başkan Yanılmaz’a teşekkür etiklerini ifade ettiler.

Gülhan UZUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir