AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldırım, Özel Gereksinimli Çocuklarla Bir Araya Geldi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, özel gereksinimli çocuklarla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, özel gereksinimli çocuklarla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, Engelliler Haftası nedeniyle ilkokulu, ortaokulu ve meslek eğitim merkezi okulunu içinde barındıran Bilecik Özel Eğitim Okulu öğrencileriyle bir araya geldi. Okulda okuyan öğrencilere çeşitli hediyeler götüren Yıldırım, öğrencilerle sohbet ederek onlarla bir süre vakit geçirdi. Ardından Bilecik Özel Mesleki Eğitim Müdürü İbrahim Aydoğar ziyaret eden Yıldırım, “Bugün kardeşlerimizle bir araya geldik. Onlar bizler için engelsizdir ve ziyaretlerimiz sırasında da bunu gördük. Her birinin birbirinden farklı bir yeteneği var. Okul müdürümüz ve öğretmenlerimiz özel gereksinimli çocuklarımıza olan ilgisi ortada” dedi.

Öte yandan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım ziyaret sonrası merkeze bağlı Gülümbe köyümüzde vatandaşlarla köy kahvesinde yemekte bir araya geldi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir