AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı’ndan Kızılay’a Kan Desteği

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı Kızılay’a kan bağışında bulundu.

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı Kızılay’a kan bağışında bulundu.

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı sosyal sorumluluk faaliyeti kapsamında kan bağışı kampanyası düzenledi. AK Parti Atakum İlçe Başkanı Avukat Haluk Köksoy ve teşkilat mensupları kan bağışı yaptı. Atakum İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirilen kan bağışı etkinliğine vatandaşlar da destek verdi.

İlçe başkanlığı olarak kan bağışına destek olmayı düşündüklerini belirten AK Parti Atakum İlçe Başkanı Avukat Haluk Köksoy, “Kan bağışı için bir organizasyon yaptık. Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına biz de destek olalım istedik. Akşama kadar kan bağışı sürecek. Herkesi kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz” dedi.

Etkinliğe AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel de katıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir