Başkan Bakıcı Ankara’da Temaslarda Bulundu

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ile birlikte Ankara’da önemli temaslarda bulundu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ile birlikte Ankara’da önemli temaslarda bulundu.

Başkan Bakıcı ve Milletvekili Eldemir, ilk olarak Maliye Bakanlığı’na giderek burada Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu ile görüştü. Bozüyük’ün büyümesi ve projeler ile ilgili konularda istişarede bulunulan ziyarette, Maliye Bakanlığı olarak sağladıkları ve sağlayacakları desteklerden dolayı Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’na teşekkür eden Başkan Bakıcı, daha sonra Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne geldi. Burada Tapu Kadastro Genel Müdürü Gökhan Kanal ile Bozüyük’teki imar sorunları ve imar yapılanması konularını masaya yatıran Belediye Başkanı Fatih Bakıcı; “Ankara’da Bakanlığımızda ve Genel Müdürlüğümüzde yaptığımız görüşmelerin ilçemiz için çok yararlı olacağına inanıyor, bizleri misafir eden tüm bürokratlarımıza ve Milletvekilimiz Halil Eldemir’e teşekkür ediyorum” dedi

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir