Kayatürk’ten Mustafa Yalçın’a Ziyaret

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk’ü ve il teşkilatından oluşan bir heyeti kabul etti. Yalçın’ın makamında gerçekleşen ziyarette, Van’ın önemli sorunlarının yanı sıra belediyenin 2017’de gerçekleştirilecek projeleri konuşuldu.

Van Milletvekili Burhan Kayatürk’ün ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunan Yalçın, Büyükşehir Belediyesinin 2017 yılında çok önemli projelere imza atacağını söyledi.

Belediyelerin asli görevinin hizmet üretmek olduğunu belirten Burhan Kayatürk ise, “Van Belediyesi artık hizmet üretiyor, proje üretiyor. Çalışmalarınızdan dolayı Van halkı adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir