Gölbaşı Belediye Meclisi Kapılarını Öğrencilere Açtı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Şehit Bülent Göçer İlkokulu 4. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Şehit Bülent Göçer İlkokulu 4. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi. Gölbaşı Belediyesi Meclis Salonu’nda Başkan Duruay ile bir araya gelen öğrencilere öğretmenleri Ercan Buğday eşlik etti.

Sosyal Bilimler dersinin yerel yönetimler konusunu belediye meclis salonunda uygulamalı olarak işleyen öğrenciler, Gölbaşı Belediyesi Meclisinin Mayıs ayı birinci oturumunu izledi. Öğrenciler Başkan Duruay’a sorular sorarak, belediyenin işleyişi, faaliyetleri ve Gölbaşı Belediyesinin projeleri hakkında bilgi aldı. Başkan Duruay, meclis toplantısının ardından öğrencilerle makamına geçerken, uygulamalı derslerin öğrenciler için daha anlaşılır ve akılda kalıcı olduğunu söyledi.

Öğretmen Ercan Buğday da öğrencilere gösterdiği ilgiden dolayı ise Başkan Duruay’a teşekkür etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir