Cumhurbaşkanı Erdoğan Penaltı Kullandı, Fenerbahçe’nin Stantını Ziyaret Etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Gençlik Festivali’ne katıldı. Kurulan stantları gezen Erdoğan, penaltı atışı da yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Gençlik Festivali’ne katıldı.

Kurulan stantları gezen Erdoğan, penaltı atışı da yaptı. Erdoğan’ın kullandığı penaltı gol oldu. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hakemliğinde Bilal Erdoğan da eski dünya ve olimpiyat şampiyonu güreşçi Hamza Yerlikaya ile mas güreşi müsabakası yaptı. Erdoğan müsabakanın berabere bittiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Kulübünün “Hedef 1 Milyon Üye” standını da ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaretinde, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve futbolcular Volkan Demirel ile Moussa Sow ile sohbet etti. Sow, Bilal Erdoğan’a isminin yazılı olduğu Fenerbahçe forması takdim etti.

Damla AKIN

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir