AK Parti Çanakkale İl Başkanı Karadağ Açıklaması

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, “Çanakkale, Marmara, Ege, Akdeniz bölgesinde oylarını koruyan illerin başında geliyor.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, “Çanakkale, Marmara, Ege, Akdeniz bölgesinde oylarını koruyan illerin başında geliyor.” dedi.

Başkan Karadağ, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Aydoğan ve partililerle birlikte Lapseki ilçe başkanlığını ziyaret etti.

Toplantıda konuşan Karadağ, Çanakkale’de 1 Kasım seçimlerinin ardından aldıkları oyu koruyarak başarı elde ettiklerini söyledi.

Referandum sürecinden oylarını koruyarak başarıyla çıktıklarını ifade eden Karadağ, şöyle konuştu:

“Bu süreçte taşın altına elini koyarak gece gündüz demeden çalışan tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Sizlere Başbakanımızın selamını getirdim. Sayın Başbakanımızı Ankara’da Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan ve Ayhan Gider vekilimiz ile birlikte ziyaret ettik. Başbakanımız, ‘Çanakkale, Marmara, Ege, Akdeniz bölgesinde oylarını koruyan illerin başında geliyorsunuz bunun için sizlere teşekkür ediyorum’ dedi. Başbakanımız ayrıca ‘iç ve dış tehditlere karşı zor bir referandumdan yüzde 51 gibi bir başarı ile çıktık. Türk milleti evet dedi kararını verdi. Mutluyuz, umutluyuz, zoru başarmanın gururunu yaşıyoruz. Çanakkale’de de yapacak çok işimiz var’ dedi. Teşkilatlarımız ve biz çok çalışacağız. Birliğimizi dirliğimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz.”

Sabiha BAŞARAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir