Yüreğir’de Kadınlarla Bahar Temizliği

Yüreğir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kadınlardan oluşturarak kurduğu ekip ilçenin sokaklarında bahar temizliği yapıyor.

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir sokaklarının kadın elinin değmesiyle daha temiz bir çehreye kavuştuğunu belirterek, “Baharla birlikte güzel ve sıcak havanın etkisiyle kışın eve hapsolan çocuklarımız park ve sokakta oyunlar oynamayı, vatandaşlarımızda evlerinden dışarı çıkmayı tercih ediyor. Bütün mücadelemiz, gayretimiz, çalışmalarımız vatandaşımızın daha temiz bir ortamda yaşam sürmesi adına. Çevresine, evinin önüne, iş yerinin önüne sahip çıkarak, koruyarak, temiz tutarak bize destek olan bütün halkımızı, esnafımızı ve ekiplerimizi kutluyorum” dedi.

Çalışma hayatında bulunmaktan memnun olduklarını belirten kadınlar ise, “Temizlik konusuna yabancı değiliz. Severek ve memnuniyetle yapıyoruz. Burada çalışarak evimizin geçimine katkı sağlıyoruz” şeklinde konuştular.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir