Yeni’den Memur-Sen’e Teşekkür

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, anayasa referandumuna desteği nedeniyle Memur-Sen Adana İl Temsilciliği’ni kutlayarak “Zor günlerde her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan Memur-Sen’e teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, anayasa referandumuna desteği nedeniyle Memur-Sen Adana İl Temsilciliği’ni kutlayarak “Zor günlerde her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan Memur-Sen’e teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, başkan yardımcısı Mehmet Ali Özmansur, Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, referandumdaki destekleri nedeniyle Memur-Sen Adana İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Başkan Yeni, 16 Nisan referandumunda dünyanın gözünün Türkiye üzerinde olduğunu belirterek, “Milletimiz özgür iradesiyle ‘evet’ dediği için sonuçtan memnunuz” diye konuştu.

Memur-Sen Adana İl Temsilciliği’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Fikret Yeni, “Zor günlerde her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan Memur-Sen’i kutluyor, verdiği desteğe özellikle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ülkemizin en güçlü sivil toplum örgütü olan Memur-Sen’imiz, Türkiye’nin daha büyük, müreffeh ve güçlü bir ülke olması için çalışmalarını sürdürüyor. Adana’da merkezde ve ilçelerde yaptığımız ‘Memur-Sen’e Davet, Tercih Evet Hedef 1 milyon 111 bin 111 üye’kampanyasıyla referandum çalışmalarımızı tamamladık, milletimiz iradesini sandığa yansıttı ve Türkiyemizi aydınlık bir gelecek bekliyor” ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Memur-Sen İl Temsilciliği’ne bağlı sendikaların birim başkanları ile komisyon başkanları da hazır bulundu.

 

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir