Yüreğir Belediyesi’nden Çağırkanlı’ya spor tesisi

Yüreğir Belediyesi’nden Çağırkanlı’ya spor tesisi.

YÜREĞİR Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,  Çağırkanlı Mahallesi’ndeki spor tesisini AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç ile birlikte açtı.
Açılışı yapılan spor kompleksin içerisinde 1 adet futbol sahası, 1 adet  basketbol sahası,soyunma odaları ve idari binadan oluştuğunu belirten Başkan Çelikcan “Gençlerimiz yeni açılan spor tesislerinde spor yaparak boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendireceklerdir.  Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Amacımız her mahalleye bir spor tesisi yapmaktır” dedi.
Özellikle spor tesisinin yapılmasında AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç’in katkısının büyük olduğunu belirten Başkan Çelikcan şöyle konuştu “Spor Bakanımız Suat Kılıç ve Spor Toto Teşkilatının katkılarıyla Yüreğir’de spor tesislerini çoğaltıyoruz. Bizlere bu konuda yardımcı olan bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Yüreğir’e yeni spor tesisleri yapmaya devam edeceğiz.”
ERDİNÇ: “HİZMET ETMEK BOYNUMUZUN BORCU”
Ak Parti Adana Milletvekili M. Şükrü Erdinç vatandaşlara hizmet etmenin boyunlarının borcu olduğunu belirterek “Yüreğir Belediye Başkanımız sizin adınıza bizden talep ediyor. Biz ise sizin adınıza işlerinizi takip ediyoruz. Bize verdiğiniz destek sizlere hizmet olarak geri dönüyor. AK Belediyecilik  Türkiye’nin her yerinde farkını hissettiriyor. Yapılan tesisler hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir