KAYMAKAM ÇELİK’TEN İLÇEMİZDE BULUNAN YAŞLILARA ZİYARET

Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım ÇELİK, Yaşlılar Haftası nedeniyle ilçemiz ve köylerindeki yaşlıları evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.
Kaymakamımız Musa Kazım ÇELİK ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Muzaffer EMRE ile birlikte 24 Mart Cuma günü Gecek Köyünden İbrahim ELGİN, Pınarcık Köyünden Gülsüm ARI, Işıklar Köyünden Gülsüm ÇAY ve Hüseyin DURMAZ’ı evlerinde ziyaret ederek, onların ellerini öpüp ihtiyaç ve sorunlarını dinledi.
Kaymakam ÇELİK , “Bundan sonra mümkün oldukça ilçemizdeki yaşlı anne-babalarımızı evlerinde ziyaret ederek onların sorun ve görüşlerini dinleyip, Devletin yanlarında olduğunu hissettireceğiz. Yaptığımız ilk ziyaretlerde mutlu olduklarını görmek bizlere ayrı bir enerji verdi. İnşallah bundan sonra bu ziyaretleri sürdürerek yaşlılarımızı daha fazla sevindireceğiz. Unutulmamalıdır ki onlar geçmişle günümüz arasında köprü kuran, kültürel değerlerimizin gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan nadide varlıklardır. Bizleri bu günlere getiren ve yarınlarımızın şekillenmesinde bizlere yol gösteren yaşlılarımızın, huzurlu bir yaşam sürdürmeleri adına gerek devlet gerekse de toplum olarak elimizden gelen her şeyi yapmalı, her zaman onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz.” dedi.

Ayşe ÇAPANOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir