Başbakan Yıldırım Kütahya’da

Başbakan Binali Yıldırım, Kütahya mitinginde halka hitap ediyor

Biz bu topraklara aşkla bağlıyız. İşimiz hizmet, gücümüz millet. Biz gençlerimiz geleceğe umutla baksınlar diye siyaset yapıyoruz.Biz hizmet ve eser siyaseti yapıyoruz. Allah bu milleti bir daha İMF kapılarına gitmeye mecbur bırakmasın. Türkiye’nin zayıf iktidarlar döneminde neler kaybettiğini sizler iyi biliyorsunuz. o yıllarda Türkiye doğru düzgün karar alamadı, Bakanlar Kurulu‘nu bile toplayamadı. Onların uçurumun kenarına getirdiği Türkiye’yi sizlerle el ele vererek düzlüğe çıkardık. Önümüze çıkan engelleri aşa aşa sizinle yaptık. En son da 15 Temmuz‘da yaptık. 15 Temmuz bu milletin destan yazdığı gecedir. Kütahya darbecilere geçit vermedi. Bu bayrak inmedi, bu ezanlar dinmedi. Allah sizlerden razı olsun.

ONLAR SADECE ENGELLEMEK İÇİN VARLAR

Siyasetçinin görevi ülkesine hizmet etmektir. bugün Anayasa değişikliğine hayır diyenler geçmişte milletin yararına her hizmete hayır dediler. Biz onları biliriz. Onlar sadece engellemek için varlar. Siz bizim yanımızdasınız ya bu bize yeter, millet bize yeter.

GELECEK İÇİN SÖZ SENDE

Daha büyük hedefler için var mısınız? Uzun yıllardır ihtiyaç duyduğumuz bu değişimi gerçekleştirecek misiniz? Türkiye’nin geleceği için söz sende Kütahya. Birlikte yeni bir tarih yazacak mıyız? 16 Nisan’da inşallah büyük Türkiye için açılan kapıdan birlikte geçeceğiz. Milletin basireti bugüne kadar hep doğruyu gördü. Milli irade ve millete saygısı olmayanların mevcudu korumak isteyenlerin son kullanma tarihi pazar günü bitiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir